שילוט מעץ


שילוט מעץ – ליהנות מפתרונות דקורטיביים מתקדמים

שילוט מעץ נחשב לפתרון דקורטיבי נפלא במקומות רבים.

 הוא מספק לנו מידע חשוב באשר למקום בו הוא ממקום, ועושה זאת באופן אסתטי ומיוחד. בנוסף, הוא כולל חומרים איכותיים, חומרים טבעיים, המשתלבים נהדר בכל סביבה או חלל. שילוט מעץ מוצע על ידי חברות שונות, המתאימות אותו באופן אישי לצרכיו וסגנונו של כל לקוח ולקוח, וזאת תוך הקפדה על מקצועיות ברמה גבוהה, הכוללת תהליכי עבודה המאפשרים להציע שילוט עמיד לתנאי מזג האוויר המשתנים, לרטיבות או לחום.

למי מתאים שילוט זה

שלטים מעץ יכולים לתת מענה לסוגים רבים של עסקים ולצרכים שונים. חברות, המציעות שילוט מעץ, מייעדות שילוט זה ללקוחות הפרטיים וכן גם ללקוחות העסקיים:

* לקוחות פרטיים – עבור הלקוח הפרטי שילוט מעץ מתאים בעיקר לכניסה לבית. את השילוט ניתן לתלות על דלת הכניסה הראשית או על שער הכניסה. הוא כולל כיתוב על פי בחירה (בדרך כלל את שם המשפחה, שם הרחוב, מספר הבית וכדומה), והוא מוצע בשלל סגנונות.

* לקוחות עסקיים – עבור הלקוח העסקי, שילוט מעץ מתאים לדלת הכניסה לעסק או למשרד והוא מעניק לה מראה ייחודי ומעוצב יותר. הוא מספק לבאי המקום את המידע באשר לעסק עצמו ומהווה גם כמעין מיתוג לעסק, שכן יכול לכלול לוגו או אלמנט עיצובי אחר, המקדם את העסק. ממש כמו מדבקה לרכב, גם השילוט לבעל העסק חשוב שיותאם באופן הנכון ביותר על פי העסק והשירות שמציע. מגוון העיצובים הקיים בשוק, מאפשר להציע את השילוט בסגנונות רבים, צבעים וגדלים שונים.

על יתרונותיו של השילוט

את שלטי העץ ניתן למצוא בכל מקום, ובמיוחד בזכות יתרונותיהם הרבים. הנה כמה מהם, ההופכים אותם לפתרון מצוין לכל אחד:

* מספק מידע חשוב – כל אחד, בין אם זו משפחה, עסק או חברה, צריך שלט כניסה. לשלט תפקיד חשוב ומרכזי, שכן הוא מייצג את המקום, בו הוא מותקן ובנוסף גם מספק מידע חשוב באשר לשירות המוצע או אפילו גם הנחיות או הכוונה. את השלט, המוצב בכניסה לבית או לעסק, אנו רואים בעת הגעתנו והוא ממוקם במקום גלוי ובולט לעין.

* משמש כאלמנט דקורטיבי – שלטי העץ, העשויים מחומרים טבעיים, מהווים אלמנט עיצובי, דקורטיבי, מלבד המידע שאותו הם מספקים. השלטים מוצעים במגוון רחב מאד של סגנונות וסוגי עץ שונים. גם הכיתוב עליהם מוצע במבחר של פונטים בגדלים שונים ובצבעים שונים.

* מהווה פתרון פרסומי מקורי – כשמדובר בעסק, בין אם זו חנות, משרד או מבנה של חברה, שלט העץ שבכניסה מהווה גם אלמנט פרסומי, קידומי שכן בכמה מילים בודדות הוא יכול להעביר מסר, המופיע לצד שם החברה או העסק. גם אופן עיצובו של השלט יכול להיות על פי השפה העיצובית, המאפיינת את החברה או העסק. במקום שלטים גדולים ויקרים, ניתן לבחור בפתרון זה בעלות נוחה מאד ולקבל את המענה הטוב ביותר.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *